SEGMENT <3

29. listopadu 2011 v 18:54 | "S" |  celebrity
O nás:
Nejsme kapela, jsme velká rodina !
Muzika je pro nás životní styl a hlavně přátelství. Chceme poznávat nové kapely, bavit se, přátelit se, užívat, dělat ten správný Rock´n´roll, jak má být !!! Ten, který spojuje !!!
Sestava:
Hanz Sedlar - Drums & Vocals Jay Neat - Guitar
James Moody - Guitar & Vocals Chris Down - Lead Vocal
Jerry X.- Bass & Vocals Luigi Machacek - Violin & Vocals
________________________________________________________________________
José Rodriguez - Technik pro bicí nástroje
Phil Khoo - Technik pro kytarové nástroje
________________________________________________________________________

HISTORIE:
Píše se rok 2008 a kolektiv skřípe, časová sehranost je takřka nemožná. Baskytarista Michal Mičola odchází z kapely. Vše nakonec vyvrcholí v lednu 2009, kdy formaci opouští i zpěvák Ondřej Blaho. SEGMENT je na pokraji úplného rozpadu. Avšak jako zázrakem se po mnoha nezdařených pokusech hledání nového zpěváka na scéně objevuje Chris Down. Poté se ke kapele připojuje i Jerry X Hysek na post baskytaristy.
SEGMENT je opět na úplném začátku. Nové seskupení k sobě musí najít cestu hudebně i jako lidé. V této sestavě začala pomalu a jistě vznikat nová deska "Reborn" - znovuzrození, kterým si skupina opravdu prošla. Během půl roku našla stylový směr, kterým se společně chce ubírat i nadále. Vyjádřila jej ukázkou krátké spontánní tvorby na tomto albu.

Na podzim 2010 se ke kapele připojuje manager a sedmý člen kapely Petr Žůrek a kapela zažívá první větší úspěchy. V prosinci 2010 se SEGMENT stal vítězem soutěže Skutečná liga které se zúčastnilo 172 kapel z celé ČR a Slovenska. Tím se před kapelou otevřely možnosti vystoupení na velkých festivalech, které dostaly Segment do širšího povědomí fanoušků.
V současnosti pracuje SEGMENT na prvním oficiálním albu, které představí kapelu ve světle nových skladeb a energie odehraných živých vystoupení na velkých festivalech v roce 2011.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama