Říjen 2011

Co ta holka chce

29. října 2011 v 19:58 | "S" |  filmy
Originální název: What A Girl Wants
Žánr: Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2003
Režie: Dennie Gordon
V životě Daphne Reynoldsové (Amanda Bynes) je téměř všechno, co si mladá dívka může přát. Má skvělý životní styl, báječný vztah se svojí matkou a zářivě slibnou budoucnost. Jedinou slabou stránkou je absence otce, kterého nikdy nepoznala. Ale protože Daphne není jen snílek, rozhodne se otce najít. Koupí si letenku do Londýna a tam zjistí, že on je vysoce postavený politik, lord Henry Dashwood (Colin Firth), který před 17 lety prožil s její matkou bouřlivou romanci. Kromě lorda Henryho však v jeho rodině nikdo další nesdílí nadšení z náhlého příjezdu jeho nemanželské dcery. Věci se ještě víc zkomplikují, když se Daphne zamiluje do mladého hudebníka Iana a najednou se musí rozhodnout mezi dvěma světy. Buďto bude hodnou lordovou dceruškou a nebo nechá zvítězit lásku a stane se sama sebou …

Avril Lavigne

29. října 2011 v 19:54 | "S" |  celebrity

Avril Ramona Lavigne, narozená 27. září 1984, je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví...!

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti byla přesný opakBritney Spears. Je to bývalá divoká skejtařka, která má ráda punk-rockovou hudbu. Ale v této době už není divoká skejtařka, jako bývala. Změnila svou image v "barbie" a navrhuje oblečení pro svou módní kolekci Abbey Dawn a vytvořila parfémy Black Star a Forbidden rose.

Avril má mladší sestru Michelle a staršího bratra Matta. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Deryckem Whyblyem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Spousta fanoušků se od ní odvrací.

3.6.2005 Avril přijíždí poprvé do Prahy v rámci světového turné "Bonez tour".

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupinysum41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla sDeryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend, When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7. 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze.

9. října 2009 se Avril a Deryck po třech letech rozhodli rozvést, ale teprve na konci roku 2010 se jim to definitivně povedlo.

McFLY

29. října 2011 v 19:53 | "S" |  celebrity
Proslavili se na fenomenálním úspěchu z debutu písně "Five colours in her hair". Peníze utratily ještě na jaře tohoto roku. Populárnost McFly rozpoutal jejich druhý smeč "Obviously" a o čtrnáct dní později již vydali album plné lásky, ztrát, zklamání a humoru skladatele písní. Jiskra již postavila McFly po všech stránkách nad většinu populárních kapel.

McFly jsou zde, aby zůstali. Danny Jones (kytara/hlas/texty), Tom Fletcher (kytara/hlas), Dougie Poynter (basová kytara/hlas) a Harry Judd (bubny) udělají zvuk naprosto dokonalý ne jako někdo jiný v aktuální populární krajině s brilantním polem vlivů.

Z ohně a běsnění Bill Haleyovy komety k více nedávnému domáckému brnknutí Coral, smíchaný s trochou všech nosila na stůl vše v dokonalé formě. Jasně - pozorovala McFly.

Hit s jménem inspirovaným hotelovým pokojem, který Tom a Danny sdíleli společně od té doby co založili tuto skupinu, "Room on the third floor" oplývá chválou. Vy již znáte dvě písně ( "Five colours in her hair" a "Obviously" ), ale nyní k nim na albu přibude i píseň "That girl" (S pamětihodnou hláškou "Mluvili jsme spolu čtyři hodiny a ona mi svlékla kalhoty" ), "Room on the third floor" a nová píseň "Hypnostised" Album dokonce obsahuje píseň "Broccoli". A tak tedy tomu pojďme čelit a zjistit zda nejde jen o vychloubání.


Na některých písních z alba, jako třeba na hymně "Saturday night" měl podíl Liam Gallagher, jeho titulní píseň, která byla debutována skupinou na jaře tohoto roku a kdy hráli téměř pro 250000 fanoušků. Jsme rádi, že vystoupali tak vysoko. Tom říká: "Jedna věc, která nás dělí od hodně populárních kapel je, že my můžeme vstoupit na pódium, posbírat nějaké nástroje a začít hrát některou z našich písní."

McFly považuje tento jejich životní zážitek za ohromné štěstí a příště se pokusí mít ještě více fanoušků. To dá také každému dalšímu člověku šanci seznámit se s touto čtveřicí odlišných osob, které udělali z McFly to, co jsou nyní…


 • Nástroje
 • Zpěv, kytara
 • Zpěv, baskytara
 • Zpěv, kytara
 • Bicí

Nightwork

29. října 2011 v 19:51 | "S" |  celebrity
Skupina,která vznikla jako záminka k záškoláctví se na začátku roku 2007 prokousala až k vydání debutového alba s názvem RespectMaja.Tři členové kapely jsou také herci (Vojtěch Dyk-seriál Letiště,angažmá v Národním Divadle / Jakub Prachař-Horákovi,Ulice / Jan Maxian-Muzikál Tajemství,dabér-Namluvil Froda s triologie Pána prstenů,či Spidermana),dále tvořena jediným tanečníkem stylu A LA Tarantula Františkem Soukupem a basistou Radimem Genčevem a bubeníkem Ondřejem Kollárem.

NightWork koncertuje zhruba dva roky a styl hudby, který hraje,se dá charakterizovat jako moderní podoba"discofunky"spojena částečně s elektronikou a Worldmusic.V repertoáru se nalézá například prazvláštní variance na píseň Včelka Mája, u které skupina použila původní text,a však hudbu předělala do vlastní podoby.Páč je CD podle tohodle kousku vlastně i pojmenováno,nakonec se na tu pilnou včeličku Máju za 19 minut a 25 vteřin natočil i klip.

Před Vánocemi zvěřenili vou novinku, Klip Vanoční čas. Tento klip by se dal označit za parodii na Vánoce, protože Vojta Dyk v něm hraje Santa Clause a zároveň Ježíška, Jakub Prachař Marii, František Soukup Josefa atd. Tento klip se setkal s velkým ohlasem fanoušků, Zpěv Vojty Dyka, společně s rapováním ostatních zapůsobil velice dobře.


 • Nástroje
 • Piano
 • Zpěv
 • Kytara
 • Bicí
 • Bicí
 • Baskytara
 • Zpěv
 • Zpěv, tanec
 • Baskytara

Simple plan

29. října 2011 v 19:50 | "S" |  celebrity
Simple Plan je francouzsko-kanadská pop-punková kapela založená v Montrealu, v Quebecku. Kapela vydala tři studiová alba: No Pads, No Helmets...Just Balls (2002) a Still Not Getting Any... (2004) a Simple Plan (2008); a dvě live alba: Live in Japan 2002 (2003) a MTV Hard Rock Live (2005).

Členové skupiny se spolu znají (až na Davida,kterého potkali později) deset let. A jak skupina Simple Plan Vznikla? Chodili spolu na střední školu. Tehdy měl Pierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl Sebastien volný a bydlel nejblíž, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.

Ale kam? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David, ale i ten nakonec zběhnul. Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.To jim dalo sice zabrat ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plan že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdit po světě, koncertovat , získávat nové přátele. Jak jednoduché. Nakonec chybělo už jen jméno a mohli varazit do světa. Jednoduchý plán nemyslíte? A přesně tak to připadalo i klukům a tak zvítezil název Simple Plan. Všichni členové skupiny jsou kanadského občanství, ale francouzské národnosti, narozeni v provincii Quebec.

V roce 2002 vydali Simple Plan své první studiové album "No Pads, No Helmets...Just Balls". Nějvětší úpěch měly písně "I'm Just a Kid", "I'd Do Anything", "Addicted" a "Perfect". V roce 2004 vydali Simple Plan druhé studiové album "Still Not Getting Any..." s úspěšnými písněmi "Welcome to My Life", "Shut Up!", "Untitled (How Could This Happen to Me?)", "Crazy", a "Perfect World". Když psali "No Pads, No Helmets...Just Balls", kladli si Simple Plan za cíl nahrát čistý pop-punk. Ovšem tentokrát, při psaní "Still Not Getting Any...", prohlásili, že se nechtějí omezovat pouze na punk a raději napíšou "dobrou hudbu".
"When I'm Gone", první píseň na Simple Plan byla zveřejněna 29. října jako součást fanouškovského webcastu. Simple Plan bylo produkováno Davem Fortmanem (Evanescence, Mudvayne), Danjou (Timbaland, Justin Timberlake) a Maxem Martinem (Kelly Clarkson, Avril Lavigne).

Kapela na své oficiální stránce potvrdila brazilské turné v březnu 2009.
V lednu 2009 vystupovala kapela na Utkání hvězd (All-Star Game) v Kanadě.
V březnu 2009 kapela jela turné po mnoha městech Brazílie.
V létě 2009 se kapela zúčasní mnoha festivalů v Kanadě. 18.června, při koncertu na Festival des Fromage Simple Plan poprvé předvedli novou verzi cover songů, obsahujíc hity jako Poker Face a Just Dance od Lady GaGa nebo Right Round od Flo Rida.

Ocenění:
2002 Favorite Canadian Band Award in Canada (MMVA)
2003 Favorite Canadian Band Award in Canada (MMVA)
2004 Favorite Canadian Band Award in Canada (MMVA)
2005 Choice Music: Rock Group (Teen Choice Awards)
2005 Favorite Canadian Band Award in Canada (MMVA)
2006 Juno Fan Choice Award
2006 Favorite Canadian Band Award in Canada (MMVA)
2008 Favorite Canadian Band Award in Canada (MMVA)

Nominace:
2004 NME Award for Best Music DVD A Big Package For You 1999-2003
2005 Juno Award for Group of the Year
2005 VMAs Best Cinematography in a Video
2005 VMAs Best Editing in a Video
2009 Juno Award for Group of the Year
2009 Juno Award Album of the Year • Nástroje
 • Kytara, zpěv
 • Zpěv
 • Bicí
 • Kytara
 • Baskytara, zpěv

Mandrage

29. října 2011 v 19:46 | "S" |  celebrity
Plzeňská skupina Mandrage se skládá ze čtyř členů : Víťa,Bolan,Coopi,Mates.
Oficiální rok vznik této skupiny je asi 2004-2005.
Vydali už demo s názvem "říkala,že jí trápí cosi",podepsali smlouvu s nahrávacím studiem Universal a jejich nové CD "přišli jsme si pro vaše děti" vyšlo 1.června 2007.Pilotním singlem k tomuto CD byla píseň "kapky proti slzám."
Kapela byla taky nominována na ceny v Žebříku a Anděl.
Momentálně se natáčí nové CD.

 • Nástroje
 • Zpěv, kytara
 • Bicí
 • Kytara
 • Baskytara

nightwish

27. října 2011 v 17:19 | "S" |  celebrity
Skupinu Nightwish, pocházející z finského městečka Kitee, založil roku 1996 klávesák a skladatel Tuomas Holopainen s vizí tvořit vlastní hudbu,nese pouze podílet na projektech a počinech ostatních kapel.Napsal píseň "Nightwish",požádal o spolupráci své dva přátele,zpěvačku Tarju Turunen a kytaristu Emppu Vuorinena,a v této sestavě nahráli téhož roku tří-skladbové demo,pojmenované po první písni jednoduše "Nightwish". Kapele už potom nikdy nikdo jinak neřekl,takže si nakonec nechali tento název i jako jméno kapely. Co se hudebního stylu týče,jejich hudba by se dala nazvat jako symfonický metal,ale kapela sama o sobě tvrdí: "Hrajeme melodický heavy-metal." Rok po jejich založení dostávají smlouvu se známým finským labelem Spinefarm Records,přibírají do kapely bubeníka Jukku Nevalainena a vydávají své debutové album pod názvem Angels Fall First,ohlášené singlem The Carpenter, který se umístil v první desítce finské prodejnosti. V roce 1998 kapela přibírá do sestavy ještě baskytaristu Samiho Vänsku (všechny basy na debutovém albu odehrál Vuorinen) a na trh přichází veleúspěšná deska Oceanborn,se kterou skupina vyráží na své první evropské turné. Rok 2000 je ve znamení nového alba Wishmaster, které rockový magazín Rock Hard nazval albem měsíce a "Wishmaster Tour". Kromě rodného Finska navštívila kapela hlavně Jižní Ameriku a také Kanadu. Po skončení turné Nightwish obdrželi zlatou desku za CD Oceanborn a singly Sacrament of Wilderness, Walking in the Air a Sleeping Sun. Dalším projektem byl živý koncertní záznam, na jehož konci je skupině předána platinová deska za Wishmaster a zlatá za singl Deep Silent Complete. Následují další dvě alba - From Wishes To Eternity (onen koncertní záznam spojený s DVD) a "minialbum" Over The Hills And Far Away - vydaná roku 2001. V květnu 2002 vychází velmi úspěšné cd Century Child, kterého se za dva týdny prodalo na 30 000 kopií. Skupina se díky němu poprvé dostává na první příčky finských tabulek singlů a alb,poprvé s pilotním singlem "Ever Dream". Deska slaví stejné úspěchy ovšem i v zahraničí - například v Německu se vyšplhala až na 5. místo. Vychází také - spíše dokumentární - dvd "End Of Innocence",kde leader kapely po všech těch letech odhaluje roušku tajemství všech vztahů a událostí v kapele natolik,že fanoušek může lehce pochopit,že všechno není tak růžové,jak se mohlo celou dobu zdát.Říká ale také,že situace se trochu zlepšila,když (právě ped Century Child) nahradil v kapele baskytaristu Samiho ošlehaný rocker z kapel Tarot či Sinergy Marco Hietala,který zvuk Nightwish obohatil v neposlední řadě také o "zlý" mužský vokálv,fungující nyní jako protiklad k tomu Tarjinému. O dva roky později,2004,spatřuje světlo světa důležité album Once,které bylo všeobecně považováno za jakýsi mezník v historii kapely.V květnu Nightwish vyráží na "Once World Tour", které bylo zatím také největším v jejich historii (Byli "On Road" téměř rok a půl). Během tohoto turné stihlli odehrát na 150 koncertů po celém světě,navštívili i Austrálii, Japonsko,Řecko či Polsko,a nezapomněli dokonce ani na naší malou Republičku,kde se prezentovali na metalovém festivalu Masters Of Rock ve Vizovicích. I přes velký úspěch však turné neskončilo příliš vesele. Album totiž nebylo mezníkem pouze v hudební historii kapely,ale také v té personální; Po posledním koncertě,21.10.2005 v Hartwall Areeně v Helsinkách,obdržela zpěvačka Tarja od zbývajících členů skupiny dopis,ve kterém jí oznámili, že už ji ve skupině nadále nechtějí,kvůli jejímu přístupu jak ke skupině samotné,tak k fanouškům.Vše uvedli v otevřeném dopise,zveřejněném posléze i na jejich oficiálních webových stránkách. Následující rok nebyl pro nikoho příliš veselým.Tarja se vydala na svou sólovou kariéru a začala se konečně plně věnovat opeře,kterou vedle Nightwish dříve chtě-nechtě trochu zanedbávala,a zbytek kapely si dal chvíli pauzu na své ostatní projekty,ale snad také trochu na urovnání si věcí v hlavě. Když se tak stalo,mužské osazenstvo se znovu sešlo,aby prodiskutovali,jak to bude s kapelou dál.Skončit nechtěli a tak se dali do hledání nové zpěvačky.Šanci měla každá,která zaslala demo,bez vyjímky.Kapela vůbec nelpěla na zkušenostech v show businessu či klasicky školeném zpěvu,jakým vládla Tarja. ...A tak hledali a mezitím se dali do skládání nového materiálu pro chystané cd. Nakonec,po více jak roce hledání,stresu,dotěrných novinářů,nejrozličnějších spekulací a tvrdé práci na písních pro nové album,Finové ale přeci jenom našli,co hledali; tou vyvolenou se stala usměvavá Anette Olzon,učinkující před Nightwish v ne zrovna známých Alyson Avenue,či pár cover kapelách v rodném Švédsku. V tomto složení tedy Nightwish nahráli své nové,zatím poslední,album s názvem "Dark Passion Play",ohlášené 30.5.2007 internetovým singlem "Eva",z něhož veškeré utržené finance byli věnovány dětskému domovu. Stejného týdne bylo také skrze oficiální internetové stránky kapely oznámeno jméno a informace o nové zpěvačce. Druhým singlem z alba se stala píseň "Amaranth",ohlašující pomalu ale jistě i tolik očekávaný příchod vydání nového cd jako takového,plánovaný na 28. září 2007,po kterém se kapela hned vydává na turné,začínající 6. října v Tel Aviv v Izraeli.

Black Veil Brides

27. října 2011 v 17:17 | "S" |  celebrity

Skupina Black Veil Brides pochází z amerického Cincinnati a hraje Rock s příměsí metalu a screama.

Zakladatelem skupiny je zpěvák Andy Six a založil ji, když mu bylo 14 let. BVB mají na kontě několik nahrávek a v roce 2009 vydali první EP, nazvané "Never Give In". V červnu 2010 vydali song "Perfect Weapon" s videoklipem, kde si zahráli i BVB fanoušci. O měsíc později. Tedy v červenci vydali album "We Stitch These Wounds" a od té doby stoupají na první místa v prodejnosti.

Kapelu vystřídalo už mnoho lidí. Nejvíce zasáhl odchod bubenice Sandry Alvy v září 2010. Byla nahrazena bubeníkem Christianem.

 • Členové
 • Andy Six
 • Bobby Thomas
 • Matt Smith
 • Chris Stewart
 • James Dorman
 • Ashley Purdy
 • Jake Pitts
 • Sandra Alva
 • Christian Coma
 • Nástroje
 • Zpěv
 • Baskytara
 • Bicí
 • Kytara
 • Kytara
 • Baskytara
 • Kytara
 • Bicí
 • Bicí

Známe nejnovější kosmetické vychytávky!

23. října 2011 v 15:24 | proženy.cz |  vše možné
Ženy ji prostě milují - pomáhá nám vypadat zdravější, mladší a krásnější. Díky ní máme hustší vlasy, hebčí pleť a delší řasy, zeštíhluje, a dokonce opaluje. Řeč je o kosmetice všeho druhu. Na zajímavé novinky, které byly představeny na podzimním veletrhu krásy Beauty Expo v Praze, se podívejte v našem článku.
Svět kosmetiky se rozvíjí neuvěřitelnou rychlostí a na trhu se neustále objevují nové a nové produkty. Takže orientovat se dá někdy skutečně hodně práce! My vám představíme několik horkých kosmetických novinek, které jsme právě objevili. O tom, jak moc fungují a do jaké míry jsou skutečně účinné, se musíte přesvědčit na vlastní kůži. Necháte se zlákat?

Maska plná zlata podle Kleopatry

Pleťové masky se už určitě staly součástí vašeho pěsticího rituálu. Existuje spousta druhů od těch čisticích a hydratačních až po regenerační, obsahující výtažky z ovoce, zklidňujícího aloe vera nebo minerály z Mrtvého moře. Naprosto luxusní záležitostí je maska zlatá.
Používáním zlata ke zkrásnění své pleti byla proslulá již Kleopatra, přesto se zlato ještě donedávna v kosmetice nepoužívalo kvůli špatnému vstřebávání do pleti. Nyní však existuje FSS přístroj produkující jemnou páru, která obsahuje i 24karátové zlato a která zároveň umožňuje proniknu

Black Veil Brides-New Religion

21. října 2011 v 16:01 | "S" |  texty písní :)
New Religion
Welcome to your life
we have got you in our sights
And thoughts of God are better left alone
It's in your head black n' blue
what they told you wasn't true
Come along and fight with the unknown

The Army's grown

We'll pray to all the wrong decisions,
Woah oh oh
This time you'll show all that you can be,
Woah oh oh
Grab your weapons now,
we'll run against the crowd
And changing history

So.. Lets take the vow,
we will show you how
Your time has come for the New Religion
Your voice is proud,
be your savior now
The battles won for the New Religion

No one can defeat what the congregation speaks
Bound together the flag that we defend
They made a fool out of you
but you knew just what to do
Raise your fists up and stand until the end
AMEN!

We'll pray to all the wrong decisions,
Woah oh oh
This time you'll show all that you can be,
Woah oh oh
Grab your weapons now,
we'll run against the crowd
And changing history

So.. Lets take the vow,
we will show you how
Your time has come for the New Religion
Your voice is proud, be your savior now
The battles won for the New Religion

Come now and imagine with me
Taking back a world that once was ours
Let's regain the power
and then we will end what we've begun

Lets take the vow,
we will show you how
Your time has come for the New Religion
Your voice is proud,
be your savior now
The battles won for the New Religion

We are the unholy
We are the bastard sons of your media culture
Our minds, eyes and bodies were born of your exclusion
An illusion you hide behind
You don't love a God, you love your comfort
To you we are filth, we are dirty, so be it
We are dirty and unclean, a congregation of the unseen
Together we will set this world on fire!
This is the New Religion!
AMEN!

Black Veil Brides