Září 2011

Gabriela Gunčíková

28. září 2011 v 11:36 | "S" |  celebrity
Povolání: Zpěvačka
Věk: 18
Datum narození: 27. 06. 1993
Místo narození: Jankovice, Česká republika
Znamení: Rak

Ve zkratce:

Říká o sobě: Jsem ctižádostivá, zapálená, netrpělivá, tvrdohlavá…

Idoly: Poslouchám spíše tvrdší muziku - rockové a metalové skupiny
jako Iron Maiden, Whitesnake
, Avenged sevenfold… Mezi mé pěvecké idoly patří zejména David Coverdale, Jorn Lande, Freddie Mercury

Zájmy: Muzika, muzika, muzika… myslím na ni 90 % dne a snažím se ji delat na maximum. Jinak jsem studentkou gymnázia, takže se občas i učím

Proč: Vybírat si mne nemusíte, nemusím se vám líbit, ale i tak to nehodlám vzdát… Na to muziku až príliš miluji.

Zkušenosti: Zkušenosti? Asi ne zrovna v šoubyznysu, ale nedávno vyšla nová deska Davida Spilky… Měla jsem tu čest zde účinkovat jako host a zazpívat si duet.

Úspěch: Nerada se chlubím…


Oblečení značky Smash! konečně v Čechách

28. září 2011 v 11:18 | "S" |  MÓDA
Španělská značka Smash! právě dorazila i k nám do Čech! Jedná se o osobité trendy kousky určené zejména pro ty, kteří jsou již znuděni svým tuctovým šatníkem a stále větší nabídkou zcela neoriginální módy. Zároveň je určena všem, kteří se chtějí prostřednictvím svého oblečení podělit s ostatními o mnohem více - umění, smyslu pro osobitý styl i zábavu. Smash! - to je zkrátka móda, která nikdy neomrzí, neustále inspiruje a dokáže vždy překvapit.

avril lavigne

28. září 2011 v 10:41 | "S" |  celebrity
Výška: 155 cm

Avril Ramona Lavigne, narozená 27. září 1984, je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví...!

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti byla přesný opak Britney Spears. Je to bývalá divoká skejtařka, která má ráda punk-rockovou hudbu. Ale v této době už není divoká skejtařka, jako bývala. Změnila svou image v "barbie" a navrhuje oblečení pro svou módní kolekci Abbey Dawn a vytvořila parfémy Black Star a Forbidden rose.

Avril má mladší sestru Michelle a staršího bratra Matta. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Deryckem Whyblyem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Spousta fanoušků se od ní odvrací.

3.6.2005 Avril přijíždí poprvé do Prahy v rámci světového turné "Bonez tour".

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny sum41, Derycka Whibleyho. Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Food Nation, který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend, When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7. 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze.

9. října 2009 se Avril a Deryck po třech letech rozhodli rozvést, ale teprve na konci roku 2010 se jim to definitivně povedlo.

Amy Winehouse

28. září 2011 v 10:36 | "S" |  celebrity
Povolání: Zpěvačka
Datum narození: 14. 09. 1983
Datum úmrtí: 23.7.2011
Místo narození: Southgate, Londýn, Anglie
Místo úmrtí: Camden, Londýn, Anglie
Znamení: Panna
Kritici v Británii se o Amy Winehouse vyjadřují jedině v superlativech: "nejlepší debutové album posledních let", "nová Lauryn Hill" či dokonce Marlene Dietrich!

Tato drzá zpěvačka svým debutovým albem Frank dala najevo svůj obrovskej pojem o hudbě a hlasu vůbec. Její drzost probojovala spíše R'n'B cd Frank do popředí nejprodávanějších cd ve Velké Británii.

Často se dáma přirovnávala k Lily Allen. Lily vydala také ve stejné době cd a přirovnávání ji už zůstalo. Tak jako Lily se Amy Winehouse probojovala i za oceán. V Americe ji naprosto lidé zbožňovali.

Vše vyvrcholilo druhým cd v pořadí a to Back to black. První singl Rehab (léčebna) kde poukazovala na svojí "mírnou" závislost na alkoholu bombardovala všechny hitparády po celém světě. Je naprosto jiné než Frank, BTB je spíše do jazzu, což příjemně překvapilo všechny hudební kritiky.

Byla čím dál více drzejší. Nesnáší Bona z U2 a to také dala silně na jevo, když uprostřed jeho projevu a děkovné řeči křikla do davu: "Zklapni, nikoho to tady nezajímá".

Však její extravagance se ani náhodou nesnížila, právě naopak. Lidé se začínájí podle ní stříhat. Amy Winehouse se považuje za novou módní ikonu. Modou to však nezkončilo. Její manžel ji silně stáhl do proudu kokainu a jiných drog. Amy začíná být pomalu v každém bulváru. Stále je všude zdrogovaná a dokonce se na veřejnosti poprala se svým manželem. Ten dokonce byl uvězněn za napadnutí jednoho barmana.

Na Grammy Awards 2008 získala Amy 5 gramofonů. Což pro "nováčka" je naprostá bomba! Bohužel na Grammy se nemohla dostavit. Americké úřady ji nevydali vízum, kuli převážení marihuany. Proto byla v příměm přenosu z Londýna. Nyní se Amy dostala do léčebny, kde se léčí z drogové závislosti. Poslala ji tam celá rodina i s celám jejím pěveckým týmem, po zveřějnění videa v magazín SUN, kdy kouřila crack a šňupala koks.

Dne 23. 7. 2011 byla Amy nalezena mrtvá ve svém bytě v Londýně. Bylo jí pouhých 27 let.Debbie

28. září 2011 v 10:33 | "S" |  celebrity
Povolání: Zpěvačka
Věk: 18
Datum narození: 12. 05. 1993
Místo narození: Německo
Znamení: Býk
Debbi, vlastním jménem Deborah Kahl (* 12. května 1993) je česko-německá zpěvačka.

V deseti letech se z Německa přestěhovala do Prahy. Její matka ve čtrnácti letech emigrovala do Německa, kde se provdala za Němce.

V sedmnácti letech se zpěvačka poprvé objevila v první řadě Česko Slovenská Superstar, kde vystupovala jako Debbie Kahlová. Vypadla již v semifinále, ale v soutěži si ji všiml producent Martin Ledvina a brzy začali pracovat na prvním albu, které vyšlo 11. dubna 2011 s názvem podle singlu Touch the Sun, který se stal tzv. reklamním songem a hrál se na rozhlasových stanicích. Za tuto skladbu získala od Akademie populární hudby cenu Anděl pro nejlepší píseň roku. V této době však už vystupovala pod uměleckým jménem Debbi.Tereza Krendlová - já chci jen to co chci

28. září 2011 v 10:30 | "S" |  texty písní :)
Héj!
Hmm.
Ona má skvělé sny a plány.
A on má dny tak nespoutaný.
A jen co ho uviděla šla s ním dáál
A vlas po vlásku hned se ptal co jí osud vzal. OoOo

A řekla: Já chci jen to co chci.
To všechno co život dát by měl.
Chci jen to co chci.
Proč by mi někdo záviděl?
Chci jen to co chci.
To všechno co život dát by měl.
Chci jen to co chci.
Co vidí srdce prahnoucí.Jéé

On byl kluk co nežil bez iluzí
Jí hlavou šlo: A co já? Co druzí?
Když měla jasno v tom co chce říct,
objevil se ten kdo chtěl hned slyšet víc.

A řekl: Já chci jen to co chci. oooo
To všechno co život dát by měl.
Chci jen to co chci.
Proč by mi někdo záviděl?
Chci jen to co chci.oh jé jé
To všechno co život dát by měl.
Chci jen to co chci.
Chci dědit poklad po slunci.

Vždyť dá ho teď i tobě.
Ty ho ve snu výdáváš.
Probuď se a uvěř tomu.
Stojím teď před tebooou. ooooooooooo

Řeknem: Já chci jen to co chci.
To všechno co život dát by měl.
Chci jen to co chci.
Proč by mi někdo záviděl?
Chci jen to co chci.
To všechno co život dát by měl.
Chci jen to co chci.
Co vidí srdce prahnoucí. Jééééééé

Debbie- touch the sun

28. září 2011 v 10:26 | "S" |  texty písní :)
the end of the day
my friends around
and i have been here
chasing for the sun
do anything for smile

the place you can stay
leave your cares behind
and i would do anything so
let me be your guide

and when the sunshine comes to town
and we could be the one
and when it feels like party time

you clear my mind
spirit shines so bright
my inspiration comes from the sun

the end of the day
let´s leave the town
and we will be
chasing for the sun
do anything for smile

the place you can stay
leave your cares behind
and i would do anything so
let me be your guide

and when the sunshine comes to town
and we could be the one
and when it feels like party time

you clear my mind
spirit shines so bright
my inspiration comes from the sun

rainy days for wasting time
so let´s waste time
we can spend them chasing for the sun

and when the sunshine comes to town

and when it feels like party time

you clear my mind
spirit shines so bright
my inspiration comes from the sun

and when the sunshine comes to town
and we could be the one
and when it feels like party time

you clear my mind
spirit shines so bright
my inspiration comes from the sun

Překlad:
Konec dne,
Okolo mám přátele,
A sháněla jsem tady slunce,
Udělám cokoliv pro úsměv.

Místo, kde můžete zůstat,
Nechat starosti za sebou,
A udělala bych cokoliv, tak,
Mi dovolte být vaším průvodcem.

A když sluneční světlo přichází do města,
A my bychom mohli být ti,
A když to vypadá jako čas na párty.

Ty vyčistíš mou mysl,
Tvá duše září tak jasně,
Moje inspirace přichází ze slunce.

Konec dne,
Pojďme vypadnout z města,
A budeme shánět slunce,
Uděláme cokoliv pro úsměv.

Místo, kde můžete zůstat,
Nechat starosti za sebou,
A udělala bych cokoliv, tak,
Mi dovolte být vaším průvodcem.

A když sluneční světlo přichází do města,
A my bychom mohli být ti,
A když to vypadá jako čas na párty.

Ty vyčistíš mou mysl,
Tvá duše září tak jasně,
Moje inspirace přichází ze slunce.

Deštivé dny pro ztrácení času,
Tak pojďme ztrácet čas,
Můžeme ho strávit sháněním slunce.

A když sluneční světlo přichází do města.
A když to vypadá jako čas na párty.

Ty vyčistíš mou mysl,
Tvá duše září tak jasně,
Moje inspirace přichází ze slunce.

A když sluneční světlo přichází do města,
A my bychom mohli být ti,
A když to vypadá jako čas na párty.

Ty vyčistíš mou mysl,
Tvá duše září tak jasně,
Moje inspirace přichází ze slunce.

Debbie -La La

28. září 2011 v 10:23 | "S" |  texty písní :)
I don´t know where this will take me
But I know I know I I I know I hope all
I don´t know if this is new sun breaking
But I know I know I´ve got to keep on I hope all

You can talk about, you can scream a shout
But I don´t care, what you say, all I hear is

La la, la la la (all you hear is) 3x
All I hear is
La la, la la la (all you hear is) 3x
Not to my eyes

Hearing thing when my heart´s beating
Cause I know I know I´ve got to stay on, I´ve got to stay on
Giving dam, you´re not believing, just get:
"I told you once, I told you a thousand times the boy ain´t no good for you ! "

You can say it loud, joining with the crowd
But I don´t care, what you share, all I hear is

La la, la la la (all you hear is) 3x
All I hear is
La la, la la la (all you hear is) 3x
Not to my eyes

The say that it´s wrong, but I don´t know that song
Woooh, oh oh, woooh, oh oh
All the sensors are gone, cause it´s turning me on
Woooh, oh oh, woooh, oh oh

Would you feel bad, would you feel bad
Don´t you feel, can you feel bad
Can you feel bad, can you feel
I can feel that, I can feel that and it´s real

La la, la la la (all you hear is) 3x
All I hear is
La la, la la la (all you hear is) 3x
Not to my eyes

La la, la la la (all you hear is) 3x
All I hear is
La la, la la la (all you hear is) 3x
Not to my eyes

Tereza Krendlová-přísahám

28. září 2011 v 10:19 | "S" |  texty písní :)
Skládáš den z pocitů
Tvůj stín mým městem bloudí
Slepí nám prominou
Že havraní křídla má bílá hruď zná
Ty se vznášíš ve výškách vášně
Sebe topíš jen ve vodě mý


Přísahám
Nedovolím volný pád
Nad útesem dál chci stát
Zavržená láska ví že se musí dál prát
Padám s tebou stále výš
Vedle tebe já se do propasti spouštím
Jsme jak voda v poušti
Přísahám


Vnímáš déšť po kapkách
Tvá skrýš mou duši schání
Kdo zná řeč nevinnou
když ostnatým drátem svět svázat chtěj nám
ty se dusíš, když vězní víru
Právě za sklem svou dlaň mi teď dáš


Přísahám
Nedovolím volný pád
Nad útesem dál chci stát
Zavržená láska ví že se musí dál prát
Padám s tebou stále výš
Vedle tebe já se do propasti spouštím
Jsme jak voda v poušti
Přísahám


hů-úú aaaa
(hů-úú aaaa)


Přísahám
Nedovolím volný pád
Nad útesem dál chci stát
Zavržená láska ví že se musí dál prát
Padám s tebou stále výš
Vedle tebe já se do propasti spouštím
Jsme jak voda v poušti

Přísahám
Nedovolím volný pád
Nad útesem dál chci stát
Zavržená láska ví že se musí dál prát
Padám s tebou stále výš
Vedle tebe já se do propasti spouštím
Jsme jak voda v poušti

Přísahám
Nedovolím volný pád
Nad útesem dál chci stát
Zavržená láska ví že se musí dál prát

Tereza Krendlová

26. září 2011 v 15:46 | "S" |  celebrity
Povolání: Zpěvačka, modelka
Věk: 24
Datum narození: 6. 10. 1986
Místo narození: Brno, Československo
Znamení: Váhy
Výška: 164 cm
Členka skupiny: Black Milk
Tereza Kerndlová je dcera jazzového a swingového zpěváka Ládi Kerndla. Od 2,5 let cestovala na lodích po celé Evropě se svým otcem,který na těchto lodích působil jako hudebník a zpěvák.

V 7 letech nastoupila na Základní školu v Černé Hoře.
2 roky se učila hrát na flétnu7 roků na klavír
3 roky působila ve sboru Ivy Bittové, 5 roků závodně stepovala s týmovém stepu v Tap Dance studio Blansko,pod vedením Romana Matala.Je 6 násobná mistryně ČR,MS 4. a 6. místo, ME 1.místo.
5 roků dabovala v Brněnském studiu Drak, kde nadabovala přes 200 seriálů a filmů.

Od 8 let začala veřejně vystupovat se svým otcem a jeho orchestrem Jazz Friends,dále s orchestrem Gustava Broma, později i s orchestrem Felixe Slováčka a dalšími Big bandy.
Začala natáčet v nahrávacích studiích. S otcem zpívá na jeho 8 CD, za která již obdrželi několik zlatých a platinových desek.Se svým otcem začala vystupovat v televizních pořadech. Byl o ní natočen dokument pro Českou televizi "Nehasit ,hořím" vystupovala po boku Karla Gotta jako host v pořadu "Karel Gott swingující", hodně příležitostí dostala od Františka Poláka, který režíroval spoustytelevizních zábavných pořadů .Účastní se pravidelně charitativních akcí pro Kapku Naděje a jiných projektů.

V současné době studuje na Gymnáziu v Rájci -Jestřebí s individuálním plánem.

V roce 2000 po skončení natáčení televizního pořadu Doremi dostává nabídku od producenta na spolupráci a vzniká dívčí trio Black Milk.
V červnu 2001 začíná natáčet s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou Cd "Modrej dým".
V roce 2002 ,získávají Českého Slavíka za objev roku a cenu Akademie, následující rok natáčí druhé Cd "Sedmkrát". Obě Cd se stávají zlatá a platinová.

Na jaře roku 2005 Tereza odchází z Black Milk a začíná připravovat svoje sólové album -Orchidej, které vyšlo 27.března 2006.

Tereza se poté stala na rok tváří značky Maybelline New York. V roce 2007 vydala Tereza album Have Some Fun, ze kterého nejprve vydala cover verzi songu Careless Whisper. Koncem roku 2007 Tereza začala vypouštět do rádií další singl z desky Have some fun se stejnojmenným názvem.

Byla nominována na Eurosong, aby reprezentovala Českou republiku v soutěži Eurovision Song Contest. 26. ledna 2008 v televizním souboji Eurosong zvítězila a v květnu reprezentovala Českou republiku v druhém semifinále Eurovize. Nakonec skončila s devíti body na předposledním osmnáctém místě a do finálové části soutěže se nedostala.

V listopadu 2008 vydala CD Retro se singlem Anděl. V dubnu 2009 vyšel klip k novému singlu Holka jako já, který vypráví příběh z anglické letecké základny za druhé světové války. Tereza Kerndlová v něm tancuje Lindy Hop.